Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları’na hazırlanan milli sporcuları ziyaretlerine devam ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları’na hazırlanan milli sporcuları ziyaretlerine devam ediyor. Bakan Kasapoğlu’nun sıradaki durağı Antalya oldu.
Kasapoğlu ilk olarak milli okçular Mete Gazoz ve Yasemin Ecem Anagöz ile bir araya gelerek sporculara moral verdi. Daha sonra tekvandoda olimpiyatlara katılacak Rukiye Yıldırım ve Hatice Kübra İlgün’e destek ziyaretinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı, milli sporculara başarılar diledi.
Milli yüzücüler Emre Sakçı ve Viktoria Zeynep Güneş’in antrenmanını da takip eden Bakan Kasapoğlu, sporcu ve antrenörlerden hazırlık çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaretlerinin devamında Kasapoğlu, judoda Türkiye’yi olimpiyatlarda temsil edecek Kayra Almira Sayit, Bilal Çiloğlu, Mikail Özerler, Vedat Albayrak ve Mihraç Akkuş ile bir araya geldi.
Öte yandan Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Antalya’daki ziyaretleri kapsamında 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na hazırlanan para atletler Zübeyde Süpürgeci ve Hamide Doğangün ile de görüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir