Trabzonspor Kasımpaşa maçı ile hazırlık mücadeleleri devam ediyor. Yeni sezon öncesi kemik kadro yapısını korumak isteyen takımlar, hazırlık maçları ile sahadaki mücadelelerini sürdürüyor. Yeni sezona yeni transferlerle başlayacak olan Trabzonspor, bu transferleri Kasımpaşa maçı ile gözlemlemiş olacak. Peki, Trabzonspor Kasımpaşa maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı izlenebilecek? İşte, o karşılaşma hakkında detaylı bilgiler

Trabzonspor Kasımpaşa maçı pek çok futbolsever tarafından canlı olarak takip edilecek. Süper Lig’de mücadele edecek takımların son durumlarının görülebileceği hazırlık mücadelelerinden birisi olan Trabzonspor Kasımpaşa maçı, ekran başındaki taraftarların takibinde yer alacak. Peki, Trabzonspor Kasımpaşa maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı izlenecek? İşte, o karşılaşma hakkında detaylı bilgiler

TRABZONSPOR KASIMPAŞA MAÇI NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Trabzonspor, hazırlık maçı kapsamında Kasımpaşa ile karşılaşacak. 26 Temmuz Pazartesi günü saat 19.00’da oynanacak mücadele, A Spor ekranlarından canlı izlenebilecek.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yeni transferleri İsmail Köybaşı’nın imza töreninin ardından sosyal medyada yayınlanan görüntülere tepki gösterdi. Ağaoğlu, Görüntüler kesilerek devamı verilmemiş ve bu şekilde olmayan bir gündem yaratılmaya çalışılmıştır dedi.

Trabzonspor, dün gerçekleştirilen törende İsmail Köybaşı ile sözleşme imzaladı. Anlaşma sonrası sosyal medyada yayınlanan imza töreni görüntüleriyle ilgili kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu, Demirören Haber Ajansına (DHA) açıklamalarda bulundu.

TAKIM İYİ GİTTİĞİ İÇİN SOSYAL MEDYADA YAPILAN ALGI ÇALIŞMASIDIR

Bordo-mavili takımın her anlamda iyi gittiğini vurgulayan Ağaoğlu, İsmail Köybaşı için yaptığımız imza törenindeki söylemler kesilerek devamı verilmemiş ve bu şekilde olmayan bir gündem yaratılmaya çalışılmıştır. Trabzonspor şu an her anlamda iyi gittiği için takımı aşağıya çekmek amaçlı yapılan bir trol çalışması. İmza törenindeki görüntülerin devamı verilmemiş ve bu şekilde olmayan bir gündem yaratılmaya çalışılmıştır. İsmail Köybaşı, milli takım forması giymiş her yerli oyuncu gibi değerli bir oyuncudur. Her transferimizde taraftarı da teşvik etme açısından forma sattığımız oyuncularımız var. İsmail Köybaşı da yerli bir oyuncu olduğu için ona 1500 forma almasını önerdik ancak o Trabzonspor’un 54üncü yıl dönümü olduğu için 1967 forma alacağını söyledi. Tamamen forma konusu üzerinden yapılan konuşmanın devamı kesilerek yerli-yabancı kuralına getirilmiştir ve konunun bununla hiçbir ilgisi yoktur şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir