Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu haber61’i ziyaret etti.

TRABZONSPOR

Haber61 – Spor Servisi / Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu medya ziyaretleri kapsamında Haber61’i ziyaret etti.

Ziyarette Haber61 İmtiyaz sahibi Tanju Akıncıoğlu, Haber61 Genel Müdürü Ergun Hardaloğlu ve Haber61 Genel Yayın Yönetmeni Tuncay Lakot da hazır bulundu.

Önümüzdeki sezon bordo mavili ekibin hedefinin belli olduğunu belirten Sağıroğlu, camianın kenetlenmesi gerektiğini, bu konuda da medyaya büyük iş düştüğünü belirtti.Haber61’in bu konudaki özverisini bildiklerini belirten Sağıroğlu “Hepimiz Trabzonsporluyuz ve Trabzonspor’un bu kente çok büyük katkıları var. Dolayısıyla camiayı birleştirme adına basına da sorumluluk düşüyor. Haber61’in bu zamana yapmış olduğunuz o özveriyi biliyoruz. Trabzonspor’un tüm dinamikleriyle tek bir vücut olması gerekiyor diye düşünüyoruz.” Dedi.

Trabzonspor’un transfer çalışmaları hakkında da bilgiler veren Sağıroğlu “Bu seneki takımımız geçen seneden daha güçlü. Geçen seneki takımımız zaten Abdullah Avcı ile güzel bir ivme yakalamıştı. Lig 4.’sü oldu. İskeletimizi muhafaza ettik. 4 tane nokta transfer yaptık. 4 transfer haricinde yine transfer beklentimiz var. Kamp süreci içerisinde ihtiyaca binaen yine transferler yapılacak. Şuanda da harcama limitimizi dolmuş da değiliz. Biliyorsunuz yarıştığımız takımlar ile aramızda 3 kat kadro maliyeti farkı var. Biz bu fark ile yarışırken bütçeyi de aşmadan, bir ekonomik plan doğrultusunda yapılıyor. Bu sezondan ümitliyiz. “ ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir