S

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Aşıyı da, PCR testini de reddediyorum” diyen şarkıcı Yıldız Tilbe’nin, 18 Eylül tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde vereceği konserinin iptal edildiği iddia edildi.

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında ülkemizde Ocak 2021’de başlayan aşılama devam ediyor. Ancak tüm çağrılara rağmen bazı vatandaşlar aşı olmayı reddediyor.
Yıldız Tilbe aşıyı reddediyorum demişti Kıbrıs konseri iptal edildi iddiası

Alınan tedbirler kapsamında 6 Eylül tarihi itibariyle konser ve etkinlik alanlarına katılacak kişilerin aşı ya da PCR testi yaptırması zorunlu hale getirildi.

3YILDIZA BÜYÜK ŞOK

YILDIZ’A BÜYÜK ŞOK! 

55 yaşındaki şarkıcı Yıldız Tilbe ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, Covid aşısına ve koronavirüs testine karşı olduğunu açıklamıştı.

4KONSERİ İPTAL EDİLDİ

‘KONSERİ İPTAL EDİLDİ’ 

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programının haberine göre; Yıldız Tilbe’nin 18 Eylül’de Kıbrıs’taki bir otelde vereceği konser iptal edildi.

5Yıldız Tilbe aşıyı reddediyorum demişti Kıbrıs konseri iptal edildi iddiası

Yıldız Tilbe, tüm dünyayı etkisi altına alan salgına yönelik aşı ve PCR testinin zorunlu tutulmasıyla ilgili yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullanmıştı:

6PCR TESTİ ZULÜMDÜR

“PCR TESTİ ZULÜMDÜR” 

“Aşıyı da, PCR’ı da reddediyorum. Allah’ın dediği olur. İsteyen aşı olur, istemeyen olmaz, bu insanın tercih hakkıdır. Tüm yasaların kanunların üstündedir. İnsanın kişilik hakları dokunulmazdır.”

7Yıldız Tilbe aşıyı reddediyorum demişti Kıbrıs konseri iptal edildi iddiası

“Konsere gidenlere PCR testi zulümden başka bir şey değil. Sinemada film izlemek için seyahat için PCR testi yapmak zulümdür. “

8Yıldız Tilbe aşıyı reddediyorum demişti Kıbrıs konseri iptal edildi iddiası

“Ben kendi konserime giderken PCR testi olacağım, olmam ki. PCR da aşı da olmayacağım. Çalışmam yasaklanacak mı, çalışamayacak mıyım? Benden uzak durun gerçekten.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir